Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Úřad práce informuje

Úřad práce informujeDatum konání:
7.4.2020

V následujícím období předpokládáme zvýšený zájem občanů o evidenci na úřadu práce. Vzhledem ke zkrácení úředních hodin a omezení osobních kontaktů jen po předchozí telefonické domluvě, přijímáme nové žádosti o zprostředkování zaměstnání a žádosti o podporu v nezaměstnanosti pouze v elektronické podobě nebo písemnou formou prostřednictvím pošty nebo vhozením příslušných formulářů do schránky umístěné ve vstupním prostoru  Úřadu práce ČR – kontaktního pracoviště Přerov, Žerotínovo nám. 168/21, Přerov (schránka je přístupná denně od 6:00 do 18:00 hodin). 

Chceme předejít zbytečným cestám Vašich občanů v těch případech, kdy nemají možnost elektronického přístupu a museli by cestovat do Přerova pouze za účelem vyzvednutí formulářů.  Žádost o zprostředkování zaměstnání, Žádost o podporu v nezaměstnanosti a Informace pro uchazeče je možné v případě potřeby vyzvednout na obecním úřadě Nahošovice.

 

Současně zasíláme odkaz na stránky MPSV:  https://www.mpsv.cz/web/cz/informace-ke-koronaviru, kde můžete v případě zájmu sledovat aktuální informace.

 Žádost o podporu v nezaměstnanosti.pdf

Žádost o zprostředkování zaměstnání.pdf

Informace pro uchazeče.docx